Najlepsze okazje na markowe kurtki zimowe

utworzono: 05-01-2013

Nasz zakupowy przewodnik zaczniemy od odpowiedzi na pytanie, które od kilku sezonów szturmuje fora o modzie: gdzie kupić taniej kurtki i płaszcze Moncler ? Marka ta podbiła serca polskich fashionistów, jednak nie każdego stać na wydatek rzędu 4-6 tysięcy złotych, a tyle właśnie kosztują oryginalne kurtki Moncler. Podczas wyprzedaży można je kupić za 50% ceny. W Warszawie przecenione Moncler znajdziecie w butiku przy ulicy Moliera 2. Butik prowadzi też sklep internetowy Moliera2.com, asortyment jest tam jednak nieco mniejszy niż w butiku stacjonarnym. Tańsze kurtki i płaszcze Moncler oraz z linii Moncler Gamme Rouge można kupić w dużym sklepie internetowym yoox.com. Są to często kolekcje ze wcześniejszych lat i ceny mogą być niższe nawet do 60% dlatego egzemplarze znikają w oka mgnieniu. 

Tym z was, z zasobnym portfelem, którzy lubią się wyróżniać polecamy płaszcze Burberry czy 3.1 Philip Lim, do kupienia na przykład w sklepie internetowym my-wardrobe.com. Nie są one tak popularne jak Moncler, a są równie ciekawe i świetnie uszyte.

Doceniamy też asortyment zalando.pl, a w szczególności płaszcze skandynawskiej marki Marc'o'Polo oraz amerykańskiej Tommy Hilfiger. Teraz są obniżone od 20%-40%.

Dla tych, którzy bardziej niż markę doceniają niską cenę  polecamy stylowe płaszcze puchowe z jestesmodna.pl oraz bomodne.pl. Znajdziecie tam puchówki w modnych krójach i bardzo przystępnej cenie.
 

Komentarze
komentarzy: 0

Nie odnaleziono wpisów spełniających dane kryteria...

 


Weryfikacja obrazkowa

 

 
Projekt i wdrożenie: ideactive.pl