COS

 

ul. Mysia 3
Warszawa
Polska

asortyment: szale/szaliki/chusty, kaszmiry, odzież męska, odzież damska, stylowe marynarki, basics/odzież bazowa

Pierwszy w Polsce sklep szwedzkiej marki odzieżowej COS. Znajdziecie tu ubrania pełne minimalizmu i geometrycznych form. W dostępie kolekcje damskie, męskie i dziecięce.

Przewodnik zakupowy

utworzono: 02-10-2012

Zakupy na COS http://www.cosstores.com/


OGÓLNE: Od kiedy grupa H&M stworzyła nową  markę COS, stała się ona od razu hitem wśród fashionistów. Minimalistyczny, skandynawski design, bardzo dobra jakość tkanin, odważne i proste wzory oraz limitowana ilość kolekcji sprawiły, że polscy wielbiciele mody biegli do sklepów COS, gdy tylko gościli w miejscu, gdzie marka miała swoją siedzibę. Na szczęście niedawno ruszył sklep internetowy, a zaraz po tym otwarto pierwszy sklep w Warszawie. Modnaulica.pl postanowiła przetestować ten wirtualny.


ZAKUPY:  Kiedy wchodzimy na stronę cosstores.com musimy najpierw kliknąć na „store”, aby móc przeglądać bieżącą ofertę sklepu. Następnie, możemy wybrać kolekcję dla kobiet, mężczyzn lub dzieci. Nawigacja po stronie jest dość prosta a zdjęcia produktów dobrej jakości. Nasza pierwsza próba zakupów nie była zbyt udana. Wpisaliśmy zły kod pocztowy i paczka nie dochodziła do nas przez ponad 3 tygodnie. Gdy skontaktowałyśmy się emailowo z obsługą klienta COS, szybko powiadomili nas, że niestety paczka wróciła do ich bazy ze względu na brak możliwości doręczenia. Przeprosili za kłopot oraz zaproponowali małą zniżkę na kolejne zakupy. Pieniądze za ten nieudane zakupy wróciły na nasze konto bardzo szybko, bo już 4 dni po tej wymianie e-maili.

Szybko zrobiłyśmy kolejne zakupy i te były już bardzo udane. Paczka przyszła bardzo szybko - po 4 dniach od zamówienia. Rzeczy były ładnie zapakowane i zgodne z opisem.PŁATNOŚĆ: Płatności można dokonać większością kard kredytowych.


WYSYŁKA:  Wysyłka kosztowała EUR 9.00, dotarła do nas cztery dni po złożeniu zamówienia. ZWROTY: Wraz z naszą przesyłką otrzymałyśmy list przewozowy w formie naklejki, który upoważnia do darmowej wysyłki. Postanowiłyśmyy odesłać za duży t-shirt. Spakowałyśmy go to tego samego opakowania, w którym był przysłany, przykleiłyśmy otrzymaną naklejkę, zaniosłyśmy na pocztę i oddałyśmy w ręce pracownika poczty, bez żadnych opłat, wypełniania kwitków itp. Pieniądze wróciły na nasze konto po 10 dniach.


SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: 


Wybierając rozmiar pamiętajcie, że rozmiarówka COS jest zawyżona. Rozmiar XS jest bardziej S, a S to M. Jeżeli jesteście drobnej budowy zdecydowanie wybierajcie XS.


Marka COS to idealny balans między jakością i ceną. Wiele z ubrań wykonanych jest ze szlachetnych materiałów, z domieszkami jedwabi, kaszmiru czy wełny merino. Warto w tym sklepie zwracać uwagę właśnie na metki, aby upolować małą namiastkę luksusu w dobrej cenie. 

 
Projekt i wdrożenie: ideactive.pl