COS Warszawa

 

ul. Mysia 3
Warszawa
Polska

asortyment: szale/szaliki/chusty, kaszmiry, odzież męska, odzież damska, stylowe marynarki, basics/odzież bazowa

Pierwszy w Polsce sklep szwedzkiej marki odzieżowej COSSiostrzanej marki H&M. Znajdziecie tu ubrania w stylu typowym dla skandynawskiego minimalizmu. W dostępie kolekcje damskie, męskie i dziecięce.

Przewodnik zakupowy

utworzono: 02-10-2012

OGÓLNE: Kiedy grupa H&M stworzyła nową markę COS, ta stała się w momencie hitem wśród fashionistów. Minimalistyczny, skandynawski design, bardzo dobra jakość tkanin, odważne i proste wzory oraz limitowana ilość kolekcji sprawiły, że polscy modoholicy robili zakupy w sklepach COS, gdy tylko mieli ku temu okazję. Na szczęście ruszył już sklep internetowy, a zaraz po tym otwarto pierwszy stacjonarny butik w Warszawie. My przetestowałyśmy zakupy online.



Spodnie COS

Cena: 245 pln
Kupisz TU
ZAKUPY: Kiedy wejdziecie na stronę cosstores.com musicie najpierw kliknąć na store, aby móc przeglądać bieżącą ofertę sklepu. Następnie, możecie wybrać kolekcję dla kobiet, mężczyzn lub dzieci. Nawigacja jest dość prosta, a zdjęcia produktów bardzo dobrej jakości. Jednak, nasza pierwsza próba zakupów nie była zbyt udana... wpisaliśmy zły kod pocztowy i paczka nie dochodziła do nas przez ponad 3 tygodnie. Gdy skontaktowałyśmy się mailowo z obsługą klienta COS, szybko powiadomili nas, że niestety paczka wróciła do ich bazy ze względu na brak możliwości doręczenia. Przeprosili za kłopot i zaoferowali małą zniżkę na kolejne zakupy. Zwrot pieniędzy na konto miał miejsce już po 4 dniach, więc czym prędzej zrobiłyśmy kolejne zakupy, które tym razem były już bardzo udane. Paczka doszła szybko - po 4 dniach od zamówienia. Wszystkie rzeczy były ładnie zapakowane i zgodne z opisem.



Sukienka COS

Cena: 286 pln
Kupisz TU
PŁATNOŚĆ: Transakcji można dokonać większością kard kredytowych.





Sandały COS

Cena: 519 pln
Kupisz TU
WYSYŁKA: Dostawa kosztowała EUR 9.00, a paczka dotarła do nas cztery dni po złożeniu zamówienia.




Szalik COS

Cena: 203 pln
Kupisz TU
ZWROTY: Wraz z przesyłką otrzymałyśmy list przewozowy w formie naklejki, który upoważnia do darmowej wysyłki. W związku z tym, postanowiłyśmy odesłać za duży t-shirt. Spakowałyśmy go to tego samego opakowania, w którym został przysłany, przykleiłyśmy otrzymaną naklejkę, zaniosłyśmy na pocztę i oddałyśmy w ręce jej pracownika, bez żadnych opłat, wypełniania kwitków, itp. Pieniądze wróciły na nasze konto po 10 dniach.


Torebka COS

Cena: 361 pln
Kupisz TU


SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Wybierając rozmiar pamiętajcie, że rozmiarówka COS jest zawyżona. Rozmiar XS to bardziej S, a S to M. Jeżeli jesteście drobnej budowy - zdecydowanie wybierajcie XS.




Spódnica COS

Cena: 120 pln
Kupisz TU
Marka COS to idealny balans między jakością a ceną. Wiele z ubrań wykonanych jest ze szlachetnych materiałów, z domieszkami jedwabi, kaszmiru czy wełny merino. Warto w tym miejscu zwracać uwagę właśnie na metki, bo można tu upolować małą namiastkę luksusu w dobrej cenie.




Koszula COS

Cena: 120 pln
Kupisz TU
 
Projekt i wdrożenie: ideactive.pl