Agnieszka Maciejak

 

http://www.agnieszkamaciejak.com/

Projektantka Agnieszka Maciejak nie uruchomiła jeszcze swojego sklepu internetowego. Zamówienia można jednak składać drogą mailową albo telefonicznie - na numer podany na stronie. Można również umówić się osobiście w atelier projektantki, które mieści się przy ul.Koszykowej w Warszawie. Bardzo polecamy odwiedziny atelier - tylko tam można zobaczyć pełną kolekcję projektantki. Wybór rzeczy jest bardzo duży, każda z Was, bez względu na kształty znajdzie tam coś wyjątkowego. Dodatkowo - pani Agnieszka z niezwykła cierpliwością doradzi właściwy model .

Przewodnik zakupowy

utworzono: 07-01-2012

OGÓLNE: Agnieszka Maciejak  to jedno z gorętszych nazwisk polskiego świata mody. Jej znak charakterystyczny to legginsy, które podbiły serca celebrytek, modoholiczek i oczywiście również nasze.
ZAKUPY: Na obecny moment, aby zamówić coś z kolekcji projektantki trzeba skontaktować się bezpośrednio na jej adres email lub na telefon komórkowy podany na stronie http://agnieszkamaciejak.com/. Trzeba wykazać się odrobiną cierpliwości - projektantka odpowiada na e-maile z reguły dopiero po kilku dniach. Nasze zakupy były na odległość, przez e-mail, bez przymiarki. Wybrałyśmy jeden z modeli legginsów z bloga projektantki. Podałyśmy nasze wymiary a projektantka zasugerowała właściwy rozmiar. 
CENY: Wybrane przez nas legginsy kosztowały 500 zł. Ceny innych wahały się w granicach 500-600 zł. Piękne modele ze skórzanymi wstawkami kosztowały ponad 1000 zł
PŁATNOŚĆ: Płatności można dokonać przelewem lub zamówić przesyłkę za pobraniem.
WYSYŁKA: Projektantka wysyła zamówione rzeczy przez firmę kurierską. Przesyłka jest szybka i bezpieczna
ZWROTY: Kiedy zamawiałyśmy legginsy jako prezent - rozmiar okazał się nietrafiony. Skontaktowałyśmy się z projektantką w celu wymiany na inny rozmiar - nie stanowiło to żadnego problemu. Legginsy zostały wymienione w warszawskim atelier projektantki. Innym razem, jeden z przysłanych modeli legginsów miał element, przez który nie do końca czułyśmy się komfortowo. Po rozmowie telefonicznej z projektantką, bez wahania zgodziła się wymienić element legginsów za symboliczną dopłatę.
SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: Byłyśmy bardzo zadowolone z naszych zakupów - mimo że na odpowiedź w sprawie zamówienia trzeba czasami dłużej poczekać i komunikacja bywa powolna. Projektantka była niezwykle miła i pomocna przy rozwiewaniu wszelkich naszych wątpliwości. Legginsy, które zamówiłyśmy były oczywiście absolutnie wyjątkowe! Będąc w Warszawie warto jednak zaglądać do atelier projektantki, gdzie można zobaczyć i przymierzyć inne projekty. Znajdziecie tam duży wybór legginsów, w różnych rozmiarach, oprócz tego sukienki, topy...istny raj! 
 
Projekt i wdrożenie: ideactive.pl