Agnieszka Maciejak

 

http://www.agnieszkamaciejak.com/

Projektantka Agnieszka Maciejak nie uruchomiła jeszcze swojego sklepu internetowego. Zamówienia można jednak składać drogą mailową albo telefonicznie - na numer podany na stronie. Można również umówić się osobiście w atelier projektantki, które mieści się przy ul.Koszykowej w Warszawie. Bardzo polecamy odwiedziny atelier - tylko tam można zobaczyć pełną kolekcję projektantki. Wybór rzeczy jest bardzo duży, każda z Was, bez względu na kształty znajdzie tam coś wyjątkowego. Dodatkowo - pani Agnieszka z niezwykła cierpliwością doradzi właściwy model.

Przewodnik zakupowy

utworzono: 07-01-2012

OGÓLNE: Agnieszka Maciejak to jedno z gorętszych nazwisk polskiego świata mody. Znakiem charakterystycznym tej marki są legginsy, które podbiły serca celebrytek i wszystkich innych rodzimych modoholiczek (z naszymi włącznie).
ZAKUPY: Na obecny moment, aby zamówić coś z kolekcji projektantki trzeba skontaktować się z nią bezpośrednio na adres mailowy:


info@agnieszkamaciejak.com

lub telefonicznie:

+48 602 725 516

Musicie jednak wykazać się odrobiną cierpliwości - projektantka odpowiada na maile z reguły po kilku dniach. My zrobiłyśmy zakupy właśnie w ten sposób, czyli bez przymiarki. Wybrałyśmy jeden model legginsów z bloga, podałyśmy nasze wymiary a projektantka zasugerowała właściwy rozmiar.
CENY: Wybrane przez nas legginsy kosztowały 500 zł. Ceny innych modeli wahają się w granicach od 500 do 600 zł. Wyjątkiem są te ze skórzanymi wstawkami - trzeba na nie wydać ok. 1000 zł.
PŁATNOŚĆ: Należność można uregulować przelewem lub zamówić przesyłkę za pobraniem.
WYSYŁKA: Agnieszka Maciejak wysyła zamówione rzeczy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Mamy zatem pewność, że przesyłka będzie szybka i bezpieczna.
ZWROTY: Kiedy zamawiałyśmy legginsy na prezent - rozmiar okazał się nietrafiony. Skontaktowałyśmy się z projektantką w celu podmiany na inny i nie stanowiło to żadnego problemu. Towar został wymieniony w warszawskim atelier projektantki. Innym razem, jeden z przysłanych modeli miał element, przez który nie do końca czułyśmy się komfortowo. Po rozmowie telefonicznej z Agnieszką, projektantka bez wahania zgodziła się na podmianę owego ozdobnika za naprawdę symboliczną dopłatą.
SEKRETY ZAKUPOHOLICZKI: My jesteśmy bardzo zadowolone z naszych zakupów - pomimo tego, na odpowiedź w sprawie zamówienia trzeba czasami dłużej poczekać. Projektantka jest niezwykle miła i pomocna przy wybieraniu odpowiedniej pary legginsów. Model, które zamówiłyśmy, jest absolutnie wyjątkowy! Jeżeli mieszkacie lub będziecie przejazdem w Warszawie  - warto zajrzeć do atelier Agnieszki. Można w nim zobaczyć i poprzymierzać inne projekty. Znajdziecie tu ogromny wybór legginsów w różnych rozmiarach, oprócz tego sukienki, topy... to naprawdę istny raj dla kobiet, które uwielbiają oryginalną modę. 
 
Projekt i wdrożenie: ideactive.pl