Imitacja czy Inspiracja?

utworzono: 21-09-2012

Do tej pory byliście w miarę zgodni w swoich opiniach co do wcześniejszych "imitacja czy inspiracja?". Co myślicie o tych dwóch sukienkach? Czy River Island inspirował się sukienkami projektu Victorii Beckham czy też je imitował? A może obie te marki imitowały kogoś innego? Jakie jest wasze zdanie? Czekamy na wasze komentarze!
 

Komentarze
komentarzy: 9

 • Gość Serdecznie dziękuję za ciekawe kanrmtoeze pod moimi pracami:)Muszę napisać Ci, że dwa kanrmtoeze pod moją pocztf3wką -Kamieniczki-pokazały mi ,jak bardzo nasz stan emocjonalny wpływa na to, co robimy (a ja byłam przekonana, że tworzę coś pogodnego i sielskiego)Tworzyłam pod wpływem bardzo silnych emocji.Czułam się oszukana i bezradna i to wszystko podświadomieprzelałam na moją pracę- a wy mi to uzmysłowiłyście Ale smęcę ciekawy albumik dla babci stworzyłaś Pozdrawiam!!!
  dodano: 21-02-2016
 • dzomininka Sporo jest takich sukienek... nie tylko te dwie... http://www.my-wardrobe.com/markus-lupfer/contrast-stripe-body-con-dress-887275
  dodano: 01-02-2013
 • Sara Wygląda to tak....grupa ludzi, na bardzo wysokim szczeblu drabiny modowej ustala na dany sezon tzw. "key shapy" (czyli kluczowe w danym sezonie fasony). Dotyczy to także kolorów, nadruków, itp. Więc kochani fani mody, nie wysilajcie się z poszukiwaniu oryginalności czy to na wybiegach, czy w sieciówkach. Szukajcie oryginalności w sobie. Noście to, co Wam w sercu gra!
  dodano: 03-10-2012
 • monika Nie jest to w żaden spób imitacja ani też inspiracja.Sieciówka wypuściła podobna sukienkę.Zreszta takie chyba zaczeła szyć stella a nie victoria.Nie dajmy sie zwariować, bede kupowac imitacje czy inspiracje w sieciówkach bo nie stać mnie na oryginały, ale gratuluje że was stać.Ja z tego powodu nie mam zamiaru czuc się gorsza.
  dodano: 03-10-2012
 • dentysta102 Ani imitacja, ani inspiracja. Takie sukienki miała w szafie moja mama, która w czasach kiedy materiały kupowało się w Pewex-ach, sama sobie szyła i to piękne kreacje. Nic w tych kreacjach nowego i oryginalnego. Wystarczy popatrzeć na garderobę aktorek w produkcjach hollywoodzkich z lat 60-tych i 70-tych. Typowy trick na wyszczuplenie talii i podkreślenie ponętnych bioder:-)
  dodano: 30-09-2012
 • ona To samo tyczy się Herve Leger! To przecież imitacja, a może inspiracja starożytnością, gdzie kobiety obwiązywały się (piersi) aby było im łatwiej. Moja babcia, która uszyła sobie 60 lat temu podobną sukienkę też jest przestępcą, bo HL to stworzył pierwszy (co z tego, że np. 20 lat temu)
  dodano: 25-09-2012
 • ona Na początku jak trafiłam na akcje - pomyślałam FAJNIE! Jestem za! Ale po zgłębieniu się w Waszą stronę, niestety nie jest już tak fajnie. Bądź oryginalna - czyli Waszym zdaniem - nie kupuj nic w sklepach typu Zara, H&M etc sieciówkach, bo to są"podróby". a skąd przeciętny Kowalski, który idzie na zakupy ma znać wszystkie kolekcje jakie wypuściły dotychczas domy mody? To jakaś bzdura! Nie kupię t-shirtu, bo wcześniej zaprojektowała go PRADA, albo majtek bo to podróba CK, bo przecież produkuje majtki! Jeansów też nie założę z Zary, bo to podróba Levi's - no eweidentnta imitacja czy może inspiracja? Najlepiej chodzić nago, ale to imitacja Adama i Ewy :/
  dodano: 25-09-2012
 • Rita Inspiracja bo te sukienki są zaledwie podobne.tak w ogole to victoria beckham nie była pierwszą projektantką, która wymyśliła ten wzór
  dodano: 23-09-2012
 • Kaja Wedlug mnie inspiracja
  dodano: 22-09-2012
 


Weryfikacja obrazkowa