Imitacja czy Inspiracja?

utworzono: 09-09-2012

Oto kolejna runda naszego pictorialowego quizu - jednak tym razem nieco trudniejsza. Czy torebka ze zdjęcia to imitacja czy zaledwie inspiracja modelu luggage marki Celine? Jakie jest Wasze zdanie? Gdzie leży granica?
 

Komentarze
komentarzy: 5

 • Rouzi Będąc na urlopie w Turcji tego roku , dowiedziałam się od właściciela jednego z tureckich butików w Side, że znany polski stylista jest jego przyjacielem i też u niego kupuje podróbki. Dla mnie to jest skandal.!!!!!!!!! Bardzo prawdopodobne ,że stylista zamawia u tego sklepikarza ,towary dla swoich klientek .Ciekawe czy te Panie lub Panowie o tym wiedzą? To ,że produkt jest podobny.Trudno! Cieszmy się ,że nasze produkty mogą być dla kogoś inspiracją.
  dodano: 24-10-2012
 • Lilou Imitacja,na pierwszy rzut oka nie widać różnicy.Trzeba się przyjrzeć żeby zauważyć różniące je detale.Łudząco podobne ...
  dodano: 23-09-2012
 • Karina Podróbka i tyle. Jakby Polskim firmom brakowało pomysłów na oryginalny produkt!
  dodano: 09-09-2012
 • Zu Żyjemy w czasach, gdzie liczą się kruczki prawne i coś co nie jest zabronione - jest dozwolone, w czasach braku honoru, braku ambicji, w czasach gdzie to ofiara musi się tłumaczyć, czemu jest ofiarą, w czasach w których liczą się tylko pieniądze. Ta chamska imitacja powyżej jest tego doskonałym przykładem.
  dodano: 09-09-2012
 • Ksena Chyba imitacja ale rzeczywiście nie takie oczywiste. Niby bardzo podobna ale nie tak bardzo jak te buty wczesniej
  dodano: 09-09-2012
 


Weryfikacja obrazkowa